سرزمین وب
منو سایت
شما اینجا هستید

ای جکس (ایجکس) در وردپرس

 

تکنولوژی AJAX چیست؟

همانطور که میدانید برای نمایش صفحه یا اینکه در بین صفحات در وب سایت جابه جا شویم باید کل برگه و دیتاهای لازم شامل فایل های استایل و جاوا اسکریپت بارگذاری شوند ، کاربر نیز باید صبر نماید تا این موارد بارگذاری گردد تا صفحه برای آنها کامل بارگذاری شود که  زمان این مورد به میزان فایل های جاوا اسکریپت و  استایل ها برمی گردد که در وب سایت های وردپرسی به دلیل استفاده از افزونه های متعدد کم نیستند.
 
استفاده از AJAX هم به نفع کاربران است و هم به نفع صاحبان سایت. کاربر دیگر لازم نیست مدت زمان زیادی منتظر بارگذاری کامل صفحه بماند و در پهنای باند او نیز صرفه جویی می‌شود. در مقابل صاحب سایت هم برنده است چون با ارائه یک تکنولوژی جدید و بسیار کاربردی می‌تواند مشتریان بیشتر و سرویس‌دهی بهتری داشته باشد.

 

در این دوره چه چیزی یاد میگیرید؟

 

در این دوره قرار است AJAX را در وردپرس به صورت کامل به شما آموزش دهیم. در ابتدای این دوره داستان AJAX را به صورت کامل برای شما دوستان عزیز توضیح داده تا کاملا عملکرد آن را در وردپرس درک نمایید و سپس نحوه ساخت صفحه بندی به صورت AJAX در وردپرس و همچنین نحوه ساخت منوی AJAX را به شما آموزش میدهیم تا شما بتوانید از این اموزش به صورت کاربردی استفاده نمایید.